Directie |
|
Maurice Peeters Directeur |
Miranda Jansen Directielid |
Interne Begeleiding |
|
Mirelle Catalan Intern begeleider Speciaal Onderwijs |
Marieke de Bruijn Intern begeleider Praktijkonderwijs |
Orthopedagoog |
|
Annegeer Brinkert |
|
Managementondersteuning en secretariaat |
|
Marit Neleman |
|
Conciërge |
|
Chadi Ben Jaber |
Danny Vos |
Stagebureau |
|
Sytske van Rietschote Stagecoördinator |
|
Anne Zendman Stagebegeleider |
Monique Muilwijk Stagebegeleider |
Leerkrachten Speciaal Onderwijs |
|
Nicole 's Gravemade Leerkracht S1/2 |
Kimberly Vogelaar Leerkracht S1/2 |
Yvette van den Bos Leerkracht S3/4 |
Manon Joosten Leerkracht S5/6 |
Michelle Abendroth Leerkracht S6/7 |
Marianne van Dorp Leerkracht S8 |
Linda Noorlander Leerkracht SPlus |
Bea Rietveld Leerkracht S6/7 en S8 |
Djoeni van Graafeiland Vakleerkracht bewegingsonderwijs |
|
Ondersteuners Speciaal Onderwijs |
|
Kiki Selbach Ondersteuner S1/2 |
Bianca Visser Ondersteuner S5/6 |
Jessica van Nelfen Ondersteuner S1/2 |
Houria ben Allouch Ondersteuner SPlus |
Onderwijsassistenten Speciaal OnderwijsDe onderwijsassistenten zijn groepsoverstijgende collega's t.b.v. de uitvoering van het onderwijsprogramma.
|
|
Ivonne de Groot |
Martine Heemskerk |
Jacqueline Sietzema |
Anouk Dekker |
Marieke van der Starre |
Patricia Verhagen |
Floor Nicolaas |
|
Logopedie |
|
Annemiek Bastiaans |
Roos de Boo |
Leerkrachten Praktijkcollege |
|
Margreet van der Beek Groepsleerkracht onderbouw |
Lucy Berkhout Groepsleerkracht onderbouw |
Marjolein Jansen Groepsleerkracht onder-/middenbouw |
Carolien de Lange Groepsleerkracht middenbouw |
Femke Oostrom Groepsleerkracht bovenbouw |
Petra Vogelaar Groepsleerkracht VPlus |
Vicky Drenth Groepsleerkracht VPlus |
|
Djoeni van Graafeiland Vakleerkracht bewegingsonderwijs |
Ruud van Gils Vakleerkracht horeca |
Leraarondersteuners / praktijkinstructeurs Praktijkcollege |
|
Hafida Andour Ondersteuner 'Leren op locatie' |
Diamantixa Pijst Ondersteuner 'Leren op locatie' |
Aziza Erahoutan Ondersteuner VPlus |
Ageeth Hoogendoorn Ondersteuner onderbouw en VPlus |
Lia Zegveld Ondersteuner 'Leren op locatie' |
Rinus van Dusschoten Praktijk techniek |
Marleen IJkeman Praktijk arbeidstraining |
Lisette Ouwerkerk Ondersteuner 'Leren op locatie' |
Najat Salhi Praktijk horeca |
Fatima Toukoki Ondersteuner interne stage |